Kółko fotograficzne

Kółko fotograficzne odbywa się w ramach zajęć dodatkowych
w każdy czwartek od 14:05 do 14:50

Rok szkolny 2012/2013

W tym roku szkolnym opiekunem koła jest pani Radosława Smolczyk.
We wrześniu uczniowie zaliczyli swoją pierwszą w tym roku sesję fotograficzną "Szkoła w obiektywie uczniów". Oto efekty:

Rok szkolny 2011/2012

Od września w naszej szkole rozpoczęło działalność  kółko fotograficzne. Opiekunem koła jest pani Dorota Matuszek.  Głównym zadaniem kółka jest rozwijanie zainteresowań sztuką fotograficzną oraz nabywanie umiejętności fotografowania. W programie pracy naszego kołka znalazł się czas m.in. na zajęcia plenerowe, pracę z programami komputerowymi, czy dokumentowanie życia szkoły. Uczestnicy zajęć spotykają się we wtorki na ósmej lekcji, chociaż niektóre formy pracy wymagają dostosowania godzin do typu działalności.
Zdjęcia przedstawiają członków koła fotograficznego podczas wizyty w profesjonalnym studio fotograficznym Foto Damboń w Nakle.

„Jesień w obiektywie”
Chociaż nikt już tego chyba nie pamięta, to jesień była piękna i wyjątkowo długa. Dlatego członkinie koła fotograficznego wiele czasu spędziły na zajęciach plenerowych, podczas których próbowały uchwycić najbardziej urokliwe momenty tej pory roku. Potem wiele godzin spędziły na obróbce zdjęć oraz tworzeniu albumu dokumentującego tę pracę. Następnie uczennice wybrały najpiękniejsze zdjęcia. W ten sposób powstała galeria pt. „Jesień w obiektywie”. Oto właśnie ta galeria: