Najlepsi uczniowie - archiwum

 
Rok szkolny 2012/2013
Stypendyści
po I semestrze 2012/2013
1

6a Patryk Garwol

12 5a Julia Krupop    
2

6a Tobiasz Mateja

13

5a Jessica Ginda    
3 6a Jakub Wacławczyk

14

4b Piotr Labisz  
4 6b Anna Tymczyszyn 15 4b Julia Olesiuk    
5 6b Justyna Krawców 16 4b Mateusz Mateja    
6 6b Martyna Łukaszczyk 17 4c Laura Klama    
7 5b Szymon Kowol 18 4c Piotr Labisz    
8 5b Martyna Matuszek 19 4c Michał Sparwasser    
9 5b Maria Kołodziej 20 4c Maria Bartoszek    
10 5a Julia Białowąs 21 4c Kacper Krysiński    
11 5a Patrycja Kolasa        
Rok szkolny 2011/2012
Stypendyści
po II semestrze 2011/2012

6a Agnieszka Lis i Agata Urbanek

 
1

4a Weronika Suchanek

11 5a Jakub Wacławczyk 20 6a Agata Urbanek
2

4a Patrycja Kolasa

12 5a Natalia Gryc 21 6a Agnieszka Lis
3 4a Julia Krupop

13

5a Tobiasz Król 22 6a Aleksandra Trojanowska
4 4a Julia Białowąs

14

5b Justyna Krawców 23 6a Aleksandra Stemplewska
5 4b Martyna Matuszek 15 5b Martyna Łukaszczyk 24 6b Dominika Anioł
6 4b Szymon Kowol 16 5b Natalia Labisz 25 6b Jochen Lippok
7 4b Wiktoria Ful 17 5b Anna Tymczyszyn 26 6b Gregor Przywara
8 4b Maria Kołodziej 18 6a Agata Zdrzalik 27 6c Natalia Karolkiewicz
9 4b  Wolnik Patryk 19 6a Judyta Wojtala 28 6c Marta Suchanek
10 5a Tobiasz Mateja        

Stypendium Sportowe

       
Łukasz Grysko Finał Wojewódzki Igrzysk LZS w lekkoatletyce – III miejsce
Adam Sala Finał Wojewódzki Igrzysk LZS w lekkoatletyce – III miejsce
Patryk Garwol Finał Wojewódzki Igrzysk LZS w lekkoatletyce – III miejsce
Jochen Lippok Finał Wojewódzki Igrzysk LZS w lekkoatletyce – III miejsce
Rok szkolny 2010/2011
Stypendyści
po I semestrze 2010/2011
1

4a Patryk Garwol

15 5a Judyta Wojtala 29 6a Michał Urbanek
2

4a Patryk Gonsior

16 5a Aleksandra Stemplewska   30 6b Łukasz Kampa
3 4a Mateusz Glensk 17 5a Agnieszka Lis 31 6b Izabela Rataj
4 4a Natalia Gryc 18 5b Patrycja Ciolek 32 6b Magdalena Szymaniec
5 4a Tobiasz Król 19 5b Gregor Przywara 33 6c Mateusz Dawid
6 4a Maria Lach 20 5b Jakub Tatina 34 6c Paulina Cichoń
7 4a Tobiasz Mateja 21 5b Agnieszka Walecko 35 6c Magdalena Gisa
8 4a Wacławczyk Jakub 22 5b Jochen Lippok 36 6c Agnieszka Jasińska
9 4b Błażej Cegielski 23 5c Natalia Karolkiewicz 37 6c Natalia Kanz
10 4b Martyna Łukaszczyk 24 5c Agata Kuźma 38 6c Hanna Hueniger
11 4b Wiktoria Sosińska 25 5c Marta Suchanek 39 6c Laura Lis
12 4b Anna Tymczyszyn 26 5c Justyna Labisz    

13

5a Jakub Normantowicz 27 6a Angelika Piotrowicz    

14

5a Agata Urbanek 28 6a Sebastian Tymczyszyn    
Stypendyści
po II semestrze 2010/2011

6a Sebastian Tymczyszyn

 

2 4a Tobiasz Król 12 5b Patrycja Ciolek 22 6b Łukasz Kampa
3 4a Tobiasz Mateja

13

5b Jochen Lippok 23 6b Magdalena Szymaniec
4 4a Wacławczyk Jakub

14

5b Gregor Przywara 24 6c Paulina Cichoń
5 4b Martyna Łukaszczyk 15 5c Natalia Karolkiewicz 25 6c Magdalena Gisa
6 4b Anna Tymczyszyn 16 5c Agata Kuźma 26 6c Agnieszka Jasińska
7 5a Jakub Normantowicz 17 5c Marta Suchanek 27 6c Natalia Kanz
8 5a Agata Urbanek 18 5c Justyna Labisz 28 6c Hanna Hueniger
9 5a Judyta Wojtala 19 6a Angelika Piotrowicz 29 6c Laura Lis
10 5a Aleksandra Stemplewska 20 6a Michał Urbanek    
11 5a Agnieszka Lis 21 6a Natalia Drożak    
Najlepszy sportowiec po II semestrze 2010/2011

6a Krystian Polok

 

Rok szkolny 2009/2010
Stypendyści
po I semestrze 2009/2010

6b Anna Lysek

 

2 4a Aleksandra Stemplewska 10 5a Michał Urbanek    
3 4a Agnieszka Lis 11 5c Hanna Hueniger    
4 4a Agata Urbanek 12 5c Laura Lis    
5 4b Jochen Lippok

13

6a Joanna Barełkowska  
6 4c Natalia Karolkiewicz

14

6a Natalia Czech    
7 4c Agata Kuźma 15 6a Jan Korzeniec    
8 5a Angelika Piotrowicz 16 6a Adam Wrzeciono    
9 5a Sebastian Tymczyszyn 17 6b Ewa Smołucha    

Rok szkolny 2008/2009

Stypendyści
po II semestrze 2008/2009

6c Aleksandra Reinert

 

2 4a Sebastian Tymczyszyn

13

5a Jan Korzeniec 24 6b Kamila Neumann
3 4a Michał Urbanek

14

5a Julia Rega 25 6b Dominika Matuszek
4 4a Angelika Piotrowicz 15 5a Aneta Kurek 26 6b Katarzyna Mateja
5 4b Magdalena Szymaniec 16 5b Anna Lysek 27 6c Karolina Zyła
6 4c Hanna Hueniger 17 5b Ewa Smołucha 28 6c Agata Pilarska
7 4c Magdalena Gisa 18 5b Karolina Wocław 29 6c  Maria Labisz
8 4c Laura Lis 19 6a Karolina Łaskarzewska   30 6c Natalia Kuźma
9 4b Izabela Rataj 20 6b Karina Rychlikowska 31 6c Katarzyna Kowol
10 5a Joanna Barełkowska 21 6b Nicola Patolla 32 6c Oliwia Cegielska
11 5a Adam Wrzeciono 22 6b Katarzyna Ogórek 33 6b Dawid Chudala
12 5a Natalia Czech 23 6b Piotr Nocoń    
Stypendyści
po I semestrze 2008/2009

6c Aleksandra Reinert

 

2 4a Sebastian Tymczyszyn

11

6b Dominika Matuszek 19 6c Natalia Kuźma
3 4a Michał Urbanek

12

6b Nicola Patola 20 6c  Maria Labisz
4 4c Hanna Hueniger

13

6b Dawid Chudala 21 6c Agata Pilarska
5 4c Magdalena Gisa

14

6b Piotr Nocoń  
6 4c Laura Lis 15 6b Katarzyna Ogórek    
7 5a Jan Korzeniec 16 6b Karina Rychlikowska    
8 5a Adam Wrzeciono 17 6c Oliwia Cegielska    
9 5a Natalia Czech 18 5b Katarzyna Kowol    
10 5b Anna Lysek        
Rok szkolny 2007/2008
Stypendyści
po II semestrze 2007/2008

Iwona Gebauer śr. 5,66 Aleksandra Dąbrowska śr. 5,41 Joanna Szymaniec śr. 5,5

 Nagroda Dyrektora Szkoły

2 4a Joanna Barełkowska śr. 5,45

11

5b Piotr Nocoń śr. 5,25 19 5c Maria Labisz śr. 5,33
3 4a Jan Korzeniec śr. 5,54

12

5b Katarzyna Ogórek śr. 5,17 20 5c Agata Pilarska śr. 5,33
4 4a Dam Wrzeciono śr. 5,36

13

5b Katarzyna Mateja śr. 5,1 21 5c Karolina Zyła śr. 5,10
5 4a Julia Rega śr. 5,18

14

5b Kamila Neumann śr. 5,10 22 6b Natalia Bawoł śr. 5,58
6 4a Natalia Czech śr. 5,10 15 5c Aleksandra Reinert śr. 5,58 23 5b Katrin Klama śr. 5,16
7 4b Anna Lysek śr. 5,36 16 5c Katarzyna Kowol śr. 5,41 24 6b Agnieszka Moś śr. 5,41
8 5b Dominika Matuszek śr. 5,50 17 5c Natalia Kuźma śr. 5,41

25

6b Kamila Wojtala śr. 5,25
9 5b Nicola Patola śr. 5,50 18 5c Oliwia Cegielska śr. 5,33

26

6c Nicola Mateja śr. 5,18
10 5b Karina Rychlikowska śr. 5,33     27 6c Izabela Gregorczyk
Najlepszy sportowiec
po II semestrze 2007/2008

 5c Karolina Zyła
 Rok szkolny 2006/2007
Stypendyści Stypendyści
po I semestrze 2006/2007 po II semestrze 2006/2007

4c Aleksandra Reinert śr. 5,3

6b Mariusz Wicher śr.5,2  Nagroda Dyrektora Szkoły
2 4b Katarzyna Mateja śr. 5,2 2 4b Katarzyna Mateja śr. 5,1 14 5a Aleksandra Dąbrowska śr. 5,4
3 4b Karina Rychlikowska śr. 5,1 3 4b Karina Rychlikowska śr. 5,3 15 5b Joanna Szymaniec śr. 5,3
4 4c Oliwia Cegielska śr. 5,1 4 4b Piotr Nocoń śr. 5,3 16 5b Agnieszka Moś śr. 5,27
5 4c Natalia Kuźma śr. 5,1 5 4b Nicola Patola śr. 5,1 17 5b Natalia Bawoł śr. 5,18
6 5b Natalia Bawoł śr. 5,1 6 4b Katarzyna Ogórek śr. 5,2 18 5b Kamila Wojtala śr. 5,18
7 5b Kamila Wojtala śr. 5,1 7 4b Dominika Matuszek śr. 5,1 19 5b Iwona Gebauer śr. 5,18
8 5b Joanna Szymaniec śr. 5,1 8 4c Aleksandra Reinert śr. 5,4 20 5c Nikola Mateja śr. 5,18
9 5b Agnieszka Moś śr. 5,1 9 4c Oliwia Cegielska śr. 5,3 21 5c Angelika Ochota śr. 5,18
10 6b Denis Tatina śr. 5,1 10 4c Katarzyna Kowol śr. 5,3 22 5c Marcin Walecko śr. 5,1

11

6b Mariusz Wicher śr. 5,25

11

4c Natalia Kuźma śr. 5,3 23 6b Denis Tatina śr. 5,27
   

12

4c Agata Pilarska śr. 5,3 24 6a Paweł Kobiś śr. 5,2
   

13

4c Maria Labisz śr. 5,1    
Najlepsi sportowcy
po roku szkolnym 2007/2008

5c Karolina Zyła

 
 po roku szkolnym 2006/2007

6a Paweł Kobiś

2 6b Marcin Grysko
3 6a Rafał Sparwasser
4 6b Dawid Guz.
5 6b Patryk Nowakowski
 Rok szkolny 2005/2006
Najlepsi sportowcy
 po roku szkolnym 2005/2006

Angelika Chwastyk 508 pkt.

Marcin Kosin 1771 pkt.

2 Marta Zdrzalik 344 pkt. 2 Jacek Błachut 1347 pkt.
3 Iwona Zmuda 327 pkt. 3 Patryk Hruzik 1289 pkt.
4 Wioletta Kaczybura 275 pkt 4 Paweł Patola 1262 pkt.
5 Wioletta Kopeć 266 pkt. 5 Marcin Mrowiec 1114 pkt.
6 Dominika Kulig 251 pkt. 6 Daniel Scześniok 1113 pkt.
7 Martyna Chudala 246 pkt. 7 Piotr Michalski 1077 pkt.
8 Angela Gorgol 229 pkt. 8 Rafał Sparwasser 1022 pkt.
9 Paulina Kaczybura 186 pkt. 9 Paweł Kycia 754 pkt.
10

Monika Kampa 166 pkt.

10 Paweł Kobiś 634 pkt.